متخصصین ما به آرامش خاطر شما می اندیشند.

مجموعه ای از کارشناسان حرفه ای، مجرب و آشنا به قوانین روز بیمه و مالیات ایران در تدبیرکاران خبره گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات را برای مشتریان عزیز فراهم کنند. همکاران ما پاسخ گوی کلیه سوالات ممیزان و سرممیزان حوزه مالیاتی مشتری هستند. شرکت تدبیر کاران خبره راز دار شرکت ها و موسسات بوده و با اصول نامه نگاری به سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی، وزارت کار، نهادهای مربتط جهت حمایت از مودی حقوقی یا حقیقی، آشنایی کامل دارد.

مجموعه ما با استفاده از کارشناسان و متخصصین با تجربه و متعهد در زمینه های مختلف مالی، مالیاتی، حسابرسی و قوانین کار و تامین اجتماعی میتواند نقشه راه مطمئنی را برای آینده شرکت ها و موسسات ارائه دهد، به طوری که چشم انداز طولانی مدت داشته باشند. اولین قدم در این راستا تدوین پلان راه بلند مدت برای شرکت است.

تدبیرکاران خبره

داستان ما

مجموعه ما با استفاده از کارشناسان و متخصصین با تجربه و متعهد در زمینه های مختلف، میتواند نقشه راه مطمئن برای آینده شرکتها و موسسات ارائه دهد به گونه ای که چشم انداز طولانی مدت داشته باشد.

مدیریت

شرکت تدبیر کاران خبره

مجتبی همتی
مجتبی همتی رئیس هیات مدیره
آقای مجتبی همتی کارشناس ارشد حسابداری است. ایشان دارای سال ها سابقه درخشان در امور مالی و مالیاتی می باشند که سابقه همکاری در مجموعه های بزرگی از جمله، شرکت صنایع بهداشتی درخشان و رستوران های زنجیره ای را در کارنامه خود دارند. ایشان دوره های کاربردی ابعاد مالیاتی دیوان عدالت اداری و دوره حضوری عالی مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری خبره را گذرانده است.
محسن بی نیاز
محسن بی نیاز مدیر عامل
آقای محسن بی نیاز کارشناس ارشد، سرپرست حسابرسی و عضو انجمن حسابداران خبره ایران می باشد که دوره های سرپرستی امور مالی، ICDL ، دورهای مختلف استانداردهای حسابداری و حسابرسی را طی نموده و توانایی بالا در تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شرکتها و موسسات را دارند. همچنین دارای سابقه فراوان در تهیه گزارشات برون سازمانی برای بانکها و سایر موسسات می باشند.
مظفر صادقی
مظفر صادقی نایب رئیس هیات مدیره
آقای مظفر صادفی کارشناسی ارشد حسابداری است. ایشان دوره حضوری عالی مشاور مالیاتی و دوره پرورش مدیر مالی در مرکز حسابداران خبره را گذرانده است. همچنین دارای توانایی بالا در برقراری ارتباط مناسب با سازمان ها و افراد جهت دفاع از منافع شرکت در هیات های وزارت دارایی و شورای عالی مالیاتی و هیات های مختلف تامین اجتماعی می باشند.

متخصصان و مشاوران این مجموعه اشراف اطلاعاتی کامل بر روی قوانین بیمه، مالیات و قانون کار دارند. ومجهز به سامانه های فناوری اطلاعات برای تنظیم صورت های مالی هستند.

مدیر عامل شرکت محصولات لبنی مانیزان

شرکت های همکار

شرکت هایی که سابقه همکاری با تدبیر کاران خبره را دارند

شرکت بهین حرکت فرتاک
شرکت بهین حرکت فرتاک
همای سعادت
همای سعادت
شرکت تولیدی آنیک
شرکت تولیدی آنیک
کالای بازرگانی جلالی
کالای بازرگانی جلالی
هلدینگ آناهیتا
هلدینگ آناهیتا
شرکت محصولات لبنی مانیزان
شرکت پروفیل سامان سپاهان
شرکت پروفیل سامان سپاهان
موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت صدر
موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت صدر

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست